דף הבית » אודות
Our Story

הסיפור שלנו

ההשראה העומדת מאחורי פרויקט ייחודי זה טמונה באהבה ובהערכה לנפלאות שהקב"ה העניק לנו, ביכולתנו ליצור ולהתפתח ולצמוח ממצב של כלום למציאות מרהיבה ומיוחדת.

ניסיון רב בעולם הקריסטלים הקסומים מלמד אותנו פעם אחר פעם על האנרגיות החיוביות והעוצמתיות שיש להם על האדם ועל הסביבה שלו. אהבתנו לקריסטלים מובילה אותנו לשתי ערכים חיוניים בחיינו:

  1. יצירה ושיתוף פעולה עם הקריסטל הקסום - אנחנו משקיעים זמן ומאמץ ליצירה של קריסטלים מדהימים ואנו משתפים אותם עם העולם. אנו רוצים לשתף את הקסם הזה עם האנשים ולקרב אותם לאנרגיות החיוביות ועוצמתיות האין ספור בהן.

  2. שילוב הקריסטלים בחוויית הדת שלנו - אנו מחפשים להביא הרמוניה ואהבה לאמונות המונותיאיסטיות שלנו. בדת היהודית, האור וההגנה מגולמים על ידי נרות שבת והמזוזה. 

בדת היהודית, האור וההגנה מגולמים על ידי נרות שבת והמזוזה בהתאמה. שני האובייקטים הללו הם חלק חשוב מאוד מחיינו וחשוב שיהיו נמצאים בביתנו. הם מעניקים לנו קשר טבעי לאנרגיות חיוביות ועוצמתיות, ומתקנים בקלות להשפעות החיוביות שקריסטלים יכולים להעניק. אנחנו מקפידים על השימוש הנבחר של דבק ושרף כדי למנוע הפרעות באנרגיות הקריסטלים ולשמור גם על קלף המזוזה הקדושים שבתוכה. בחירת הקריסטלים עצמם מתבצעת בקפידה, ניקוי והרכבה באהבה ובתקווה, ומייצרת שלווה עילאית.

תהליך בחירת הקריסטלים מבוסס על שלושה אלמנטים עיקריים:

  1. לכל קריסטל יש סגולות ריפוי מיוחדות שיכולות לשפר את הרוח והגוף.
  2. כל צבע של קריסטל משמש כחלק מרכזי של הגוף שהקריסטל מייצג, ויכול להשפיע על התחושה והמצב הנפשי שלנו.

  3. יופי הקריסטל, המראה החיצוני והמהותי שלו, משפיעים על החיבור והתחברות שלנו אליו.

מפרידון
Our Story

הסיפור שלנו

ההשראה העומדת מאחורי פרויקט ייחודי זה טמונה באהבה ובהערכה של הנפלאות שהקב"ה העניק לנו, ביכולת ליצור, וביכולת להתפתח ולצמוח מכלום למשהו מרהיב ומיוחד.

הניסיון שלנו בקריסטלים הקסומים משתרע על פני 3 עשורים שבהם חווינו פעם אחר פעם את האנרגיות החיוביות והעוצמתיות שיש להם על אנשים ועל הסביבה שלהם

אהבתנו לקריסטלים צירפה עמה שני היבטים חיוניים על עולמנו:
1)
עבודה, יצירה ושיתוף של הקריסטל הקסום
2)
שילובו בתוך החוויה הדתית שלנובכדי להחמיא ולהביא הרמוניה לאמונות המונותיאיסטיות שלנו.

מפרידון

בדת היהודית האור וההגנה מגולמים על ידי נרות שבת והמזוזה בהתאמה – 2 דברים אשר חשובים מאוד שיימצאו בביתנו. שני האובייקטים נוטים בעצמם באופן טבעי לכיוון אנרגיות חיוביות ועוצמתיות ומתיישרים בקלות עם ההשפעות החיוביות שקריסטלים יכולים להפריש.
הדבק והשרף אשר נמצאים בשימוש נבחרים בקפידה על מנת להימנע מהפרעה באנרגיות הקריסטל ובו בזמן גם מגנות על קלפי המזוזה הקדושים שבתוכה. את הקריסטלים עצמם אנו בוחרים, מנקים ומרכיבים בזהירות, באהבה ובתקווה, דבר המייצר שלווה עילאית.

טווח בחירת הקריסטלים מבוסס על 3 אלמנטים:
1)
לכל קריסטל סגולות ריפוי שונות
2)
כל צבע קריסטל מהווה חלק אחר ומרכיב ביחד את הגוף שאותו הוא מייצג
3)
היופי החיצוני והמהותי של כל קריסטל

מפרידון
דילוג לתוכן